Wybrana oferta:


Dział: dom -> sprzedaż
DOM + STODOŁA
Charakterystyka: Cena:
Miasto: okolice Jaźwiny
Położenie: okolice Jaźwiny
Rodzaj: dom wiejski
Metraż: 352m2
799 tys zł
Cena za metr: 2270 zł
Numer oferty:
DS-3314
Opis:
  Na sprzedaż dom poniemiecki o  powierzchni 352m2  + duża stodoła (przylegająca do domu) około 300m2,  na działce 2400m2.
Dom po częściowym remoncie:
nowy dach, okna PCV, łazienka wyremontowana z możliwością zamontowania sauny , ogrzewanie na pelet (roczny piec z pompą), sypialnia na parterze po remoncie z wyjściem na ogród, góra domu do adaptacji, z piękną przestrzenią dwupoziomową gdzie można zrobić osobne mieszkanie.
Nieruchomość składa się z 6 pokoi i  przestrzeni dwupoziomowej do adaptacji , kuchni, 2 łazienek, holu, małego podpiwniczenia, kotłowni oraz z dużego pomieszczenia gospodarczego. Do nieruchomości przynależy stodoła posiadająca dwa wejścia w tym jedno z bramą garażową na pilota.
Do ogrodu można wyjść po obu stronach budynku, ogród zagospodarowany z licznymi nasadzeniami.
Nieruchomość położona na skraju wsi w spokojnym miejscu z pięknymi widokami na Ślężański Park Krajobrazowy.Budynek nadaje się na prowadzenie agroturystyki lub podobnej działalności, stodoła do zaadaptowania na dowolne cele.
Cena 799 tys zł do negocjacji.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację
Figurna Kamila
735 93 77 82

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilneg
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl