Wybrana oferta:


Dział: dom -> sprzedaż
2 MLN ZŁ
Charakterystyka: Cena:
Miasto: kierunek Żarów
Położenie: kierunek Żarów
Rodzaj: wolno stojący
Metraż: 230m2
Numer oferty:
DS-3100
Opis:
Jeśli poszukujesz niestandardowego domu o wysokim komforcie  i niskich kosztach utrzymania jest to oferta dla Ciebie.
Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 230m2 usytuowany na działce 1030m2 w kierunku na Żarów, dom przestronny, klimatyczny i słoneczny.
Nieruchomość skład się z:
salonu (wysokiego na 6m) otwartej kuchni , jadalni, holu, garderoby, toalety, dużej łazienki, dwóch sypialni oraz garażu dwustanowiskowego w bryle budynku.
Na piętrze otwarta przestrzeń z wydzielonym pokojem gościnnym, salonem i miejscem do pracy, pomieszczeniem gospodarczym w którym znajdują się przyłącza wodno-kanalizacyjne.
Dom wyróżnia się na tle innych ofert  innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi: szyby zbrojone z powłoką  tytanową, rolety zewnętrzne z dociepleniem, co-gaz podłogowe z wylewką anhydrytową (opłata za gaz zimą 400zł/miesiąc).
Ogród zagospodarowany z z bajecznym, zadaszonym pawilonem typu home SPA z jacuzzi ogrodowym.
 Kluczową cechą nieruchomości jest jakość wykonania, położenie nieruchomości, a ważnym  atutem jest fakt, że otrzymujemy dom gotowy do zamieszkania z wyposażeniem i dekoracjami widocznymi na zdjęciach.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację
Figurna Kamila
735 93 77 82


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

 
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl