Wybrana oferta:


Dział: dom -> sprzedaż
4 km od Świdnicy
Charakterystyka: Cena:
Miasto: okolice Świdnicy
Położenie: okolice Świdnicy
Rodzaj: wolno stojący
Metraż: 150m2
849 tys zł
Cena za metr: 5660 zł
Numer oferty:
DS-3019
Opis:
Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 130m2+ oranżeria, garaż, kotłownia i spiżarka na działce 625m2. Dom w kierunku na Wrocław około 4 km od Świdnicy.
Nieruchomość składa się z:
PARTER:
salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na taras oraz z wyjściem do oranżerii, przedpokoju, toalety i z wejściem do ogrzewanego garażu (co- podłogowe), kotłowni, która jest wyciszona piramidkami akustycznymi oraz z małej spiżarki.
PIĘTRO:
sypialnia z garderobą, dwa bliźniacze pokoje oraz łazienka.
Dom zbudowany z suporexu+ styropian, dachówka cementowa, co podłogowe w całym domu-pompa ciepła (bardzo niskie koszty utrzymania, rachunki za  rok 2018r za prąd 3150zł), dom cały klimatyzowany. Ogród z licznymi nasadzeniami, dający poczucie intymności. Na ogrodzie jest posadowiony "domek ogrodnika", taras wybrukowany z markizą, ogródek dobrze oświetlony z licznymi lampami, podjazd wybrukowany, brama wjazdowa jak i brama garażowa na pilota. Dom sprzedawany z udziałem w drodze dojazdowej, która jest asfaltowa, w pobliżu nowe budynki.
Media: kanalizacja, prąd, brak gazu.
Dom idealny dla rodziny, bardzo ekonomiczny w utrzymaniu, przemyślany w każdym szczególe.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację
Figurna Kamila

tel. 735 93 77 82
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego 
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl