Wybrana oferta:


Dział: dom -> wynajem
KOMFORTOWA WILLA
Charakterystyka: Cena:
Miasto: obrzeża Świdnicy
Położenie: bliskie okolice Świdnicy
Rodzaj: wolno stojący
Metraż: 250m2
Numer oferty:
DW-2668
Opis:

Wynajem komfortowego, parterowego domu w bliskich okolicach Świdnicy usytuowanego na 4 arowej działce.

Nieruchomość składa się z:

przedsionku, hollu, otwartej przestrzeni na którą składa się salon z kominkiem z okładziny z marmuru z jadalnią i kuchnią z bezpośrednim wyjściem na drewniany taras (wyposażony w meble tarasowe) i ogród, sypialni  z przeszkloną łazienką z wanną i kabiną prysznicową oraz  pokoju garderobianego. Druga część domu składa się z dwóch pokoi, łazienki, oraz zejścia do pralni, kotłowni i piwnicy. 

Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie z naciskiem na jakość użytych materiałów i dbałość o szczegóły utrzymana w stylu Glam, New York. Kuchnia wyposażona w sprzęt Miele, Bosch : zmywarka, kawiarka, parownik, piekarnik i lodówka. Dom kompletnie umeblowany. Ogrzewanie co-gaz, olejowe, i podłogowe elektryczne, okna zabezpieczone roletami zewnętrznymi .

Teren posesji ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi na pilota. System alarmowy.Ogród zagospodarowany, z licznym nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych z drewnianą altaną letnią , drewutnią i domkiem ogrodnika . Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest wysoki standard wykończenia oraz położenie-obrzeża Świdnicy sprzyjające wypoczynkowi w ciszy z bardzo dobrą komunikacją na trasie Wałbrzych-Wrocław.

Czynsz najmu 3,500 złotych + liczniki za media , kaucja 6 tys zl.

Zapraszamy na prezentację:

Figurna Kamila

735 93 77 82

 

powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl