Wybrana oferta:


Dział: dom -> sprzedaż
NOWA INWESTYCJA
Charakterystyka: Cena:
Miasto: Świdnica
Położenie: Świdnica
Rodzaj: bliźniak
Metraż: 200m2
600 tys zł
Cena za metr: 3000 zł
Numer oferty:
DS-2618
Opis:
NOWA INWESTYCJA W ŚWIDNICY, bliźniaki w centrum miasta w cichej i spokojnej dzielnicy Świdnicy w okolicach zalewu.
Domy o powierzchni 200m2 idealny dla rodziny, a także osób ceniących sobie zarówno przestrzeń jak i funkcjonalność pomieszczeń z działką 350m2.
Konstrukcja budynku oparta na nośnych ścianach zewnętrznych, wnętrze (ścianki działowe) można przesuwać dowolnie pod indywidualne potrzeby klienta, układ pomieszczeń w każdym z budynków będzie dawał szerokie możliwości aranżacji.
Dom zbudowany będzie z suporeksu, ocieplenie ze styropianu + okładzina dekoracyjna z drewna. Co-gaz, okna PCV z roletami zewnętrznymi, garaż w bryle budynku.
Media w budynku: gaz, kanalizacja, prąd.

Domy będą miały podjazdy z kostki,wyposażone w infrastrukturę oświetleniową i komunikacyjną o wysokim standardzie zapewnią przyszłym klientom poczucia najwyższego  komfortu.

Atrakcyjna lokalizacja domów umożliwi przyszłym Mieszkańcom szybki i łatwy dostęp do centrum miasta, a jednocześnie zapewni ciszę i spokój. Idealne miejsce podkreśla dogodny dostęp do bogatej infrastruktury wykorzystywanej w codziennym życiu, na którą składają się: szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie lekarskie, kościół, sklepy spożywcze, linie autobusowe, a także bliskie położenie Zalewu Witoszówka.

Agent odpowiedzialny za ofertę
Figurna Kamila
735 93 77 82
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl