Wybrana oferta:


Dział: dom -> sprzedaż
CENA DO NEGOCJACJI
Charakterystyka: Cena:
Miasto: Świdnica
Położenie: okolice Zalewu
Rodzaj: wolno stojący
Metraż: 320m2
950 tys zł
Cena za metr: 2969 zł
Numer oferty:
DS-1987
Opis:

Sprzedaż domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 320m2 całkowitej 510m2 na działce 9a w tym 2a dzierżawa.Dom komfortowy z pięknym widokiem  przestronny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Koniec budowy 1999r. Dom  zbudowany w całości z cegły, ocieplony, na dachu-blachodachówka , zrobiony drenaż wokół budynku, siła doprowadzona, alarm.W cenie domu zostają meble kuchenne wraz z osprzętem, szafy na wymiar, wyposażenie łazienek.

Dom składa się z:

PIWNICY o powierzchni 190m2 w tym garaż na 4 samochody z bramą wjazdową i garażową na pilota oraz podgrzewanym podjazdem, pokój ze stołem bilardowym, pokój gościnny, kotłownia, 2 duże pomieszczenia gospodarcze

PIĘTRO: salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią i wyjściem na taras, sypialnia, 2 pokoje ,łazienka, toaleta oraz holl. Co-gaz, nowy piec pulsacyjny (kuchnia, holl , łazienka i toaleta ogrzewanie podłogowe reszta pomieszczeń ogrzewanie conwektorowe) oraz kominek z nawiewami, okna z roletami antywłamaniowymi (prócz dwóch okien)

PIĘTRO: kuchnia, 3 sypialnie, salon, łazienka oraz holl
Mieszkanie na piętrze posiada osobne liczniki jest z osobnym wejściem do domu (możliwość wynajmu). Co-gaz,  świeżo po remoncie.


Cena do negocjacji, możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania 3, 4 pokojowego z tarasem lub balkonem, po remoncie do II piętra.

powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl