Wybrana oferta:


Dział: obiekty -> wynajem
1300 plus opłaty za media
Charakterystyka: Cena:
Miasto: Jaworzyna Śląska
Położenie: okolice Świdnicy
Rodzaj: handel-usługi
Metraż: 60m2
Numer oferty:
LW-2235
Opis:
  Wynajem czterech lokali użytkowych z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową  w Jaworzynie Śląskiej w tym: dwa lokale o pow. 60 m2 bezpośrednio ze sobą sąsiadujące, które można połączyć w jeden lokal o pow. 120m2  oraz  lokal o pow. 120m2 z przeznaczeniem na gastronomię z pełnym wyposażeniem gastronomicznym oraz z aktualnymi odbiorami "Sanepidu" pozwalające natychmiast rozpocząć działalność gospodarczą bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.. Lokale składają się z sali sprzedażowo - ekspozycyjnej, zaplecza sanitarnego . Na podłogach kafle-gres, na ścianach - gładzie , oświetlenie-sufitowe, okna- duże witryny z PCV zaopatrzone w rolety, drzwi wejściowe-aluminiowe, system alarmowy, czujki ruchu,ogrzewanie gazowe indywidualne dla każdego z lokali. Lokale posadowione w budynku na parterze z bezpośrednim wejściem z ciągu pieszego w doskonałym stanie technicznym, pozwalającym na natychmiastowe rozpoczęcie działalności.
Czynsz najmu 1200 zł plus opłata do Wspólnoty mieszkaniowej oraz opłaty za media , dodatkowo  kaucja dwukrotna (do uzgodnienia).
Zapraszamy na bezpośrednią prezentację!!!
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl