Wybrana oferta:


Dział: mieszkanie -> sprzedaż
CENA DO NEGOCJACJI
Charakterystyka: Cena:
Miasto: Świdnica
Położenie: okolice centrum
Rodzaj: własnościowe
piętro: I
Ilość pokoi: 3 pokoje
Metraż: 81m2
255 tys zł
Cena za metr: 3148 zł
Numer oferty:
MS-2751
Opis:
Sprzedaż klimatycznego mieszkania o powierzchni 80,5m2 zlokalizowanego na I piętrze w kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w bliskich okolicach Centrum jednocześnie w cichym, spokojnym miejscu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni z garderobą ,drugiej sypialni, łazienki z wanną i natryskiem, kuchni oraz przedpokoju. 
Lokal po remoncie zostały wymienione wszystkie instalacje: ogrzewanie miejskie w miedzi, okna PCV, na podłogach panele, kafle oraz wykładzina PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wymienione oraz odrestaurowane. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna oraz zabudowa dwóch szaf (garderoby). Wspólnota, czynsz 520zł z co, woda na 2 osoby. Dach i klatka wyremontowane, w planach remont elewacji zewnętrznej budynku. Mieszkanie stylowe, przestronne, idealne dla rodzin, par jak i do prowadzenia działalności typu biuro, kancelaria itp. Do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 8m2, piwnica oraz wspólny strych.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację
Figurna Kamila
tel. 735 93 77 82
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
Nieruchomości Świdnica Avis - Licencjonowane Biuro Nieruchomości

58-100 Świdnica Rynek 15/1 tel./fax (074) 853 67 74 tel. (074) 852 16 75
e-mail: avis@avis-nieruchomosci.pl